Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bukowina Bobrzańska - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

360 000 zł5 631 m² 63,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bukowina Bobrzańska, działka inwestycyjna pow 5631 m2, cena 360 000zł, sprzedam. Idealny teren na budowę domu lub nieruchomości przeznaczonej na działalność usługową. Działka położona Bukowinie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Koszarowa

Szprotawa(Bukowina Bobrzańska + 9 km)

1 750 000 zł7 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szprotawa, centrum miasta, działka budowlana, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 7 000 m2, położona w samym sercu Szprotawy, doskonała pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wichów

Wichów(Bukowina Bobrzańska + 17 km)

89 000 zł1 300 m² 68,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wichów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wiechlice

Wiechlice(Bukowina Bobrzańska + 13 km)

104 195 zł1 603 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wiechlice, działka budowlana, 1603 m2, cena 104 195 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka nr 141/2, z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotnik

Złotnik(Bukowina Bobrzańska + 19 km)

89 000 zł1 026 m² 86,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną w Złotniku. Sieć wodociągowa wykonana w drodze wewnętrznej. Odcinek drogi gminnej poprawiony - utwardzony i wyrównany. Działka 125.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Urzuty(Bukowina Bobrzańska + 23 km)

108 192 zł1 568 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębowa ostoja piękne działki budowlane w Urzutach! dębowa ostoja w Urzutach to kompleks 32 działek budowlanych w kameralnym i zielonym otoczeniu. Integracja z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ławszowa

Ławszowa(Bukowina Bobrzańska + 23 km)

169 000 zł2 602 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2602 m2 położoną w Ławszowej, gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szprotawa

Szprotawa(Bukowina Bobrzańska + 9 km)

63 600 zł1 200 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa - Nowa Kopernia, działka budowlana o powierzchni 1200 m2, cena 63600 zł, sprzedam. Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żagań

Żagań(Bukowina Bobrzańska + 8 km)

92 000 zł525 m² 175,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż - trzy działki budowlane w Żaganiu, wyjazd w stronę Bożnowa Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Żaganiu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Drągowina

Drągowina(Bukowina Bobrzańska + 22 km)

112 680 zł1 565 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1565 m2 usytuowana w kompleksie 10 działek zlokalizowanych w miejscowości Drągowina koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Ostatnia działka Z kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bukowina Bobrzańska

Bukowina Bobrzańska,lubuskie

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana o powierzchni 1500 m2 z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Bonitacja: IV, v i VI klasa. Działka ma regularny kształt, płaskie ukształtowanie terenu, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bukowina Bobrzańska

Bukowina Bobrzańska,lubuskie

425 000 zł23 000 m² 18,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta dla inwestora. Działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2,3 ha z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Bonitacja: IV, v i VI klasa. Działka ma regularny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij